IMPREZOWNIA

imprezownia- forum poświęcone dyskotekom Epsilon, Energy2000, Apollo, Sigma, Klimat, Eden


#1 2008-05-22 16:12:19

Administrator

Administrator

wasze stare wypowiedzi

wasze stare wypowiedzi

"""
-kiedy start i co się zmieni??

-nic mi na ten temat nie wiadomo:( na stronie epsi pisze ze to jeszcze nie koniec, wiec nadzieja jest:):)podejrzewam ze moze ruszyc blizej lata, pozdrawiam i do zobaczenia:P

-jedno jest pewne- na pewno będzie to dyskoteka 8) 8)
-na pewno właściciel sie zmienił ( podobno koleś od Energy to kupił ale to tylko pogłoska mam nadzieje że nie przerobi tego na styl Energy 2000.

- jakoś plakatów nie ma itp więc szybko nie otworzą ale wszystko sie może zdarzyć .

-Jeśli miałbyś dwa swoje kluby w zasięgu 5 km to robiłbyś w obu dyskoteki ??
Plan kupna klubu przez Marka legł w gruzach gdy Andrzej nie spuścił z ceny... sam sobie odpowiedz na pytanie czy mając 5 baniek w kieszeni zajmowałbyś się jakimś klubem i w dodatku tym stresował... a jeśli miałby to kupić właściciel E2k to i tak nie miało tam byś klubu --> patrz dyskoteka...

- widzę że dobrze poinformowany jesteś, napisz coś wiecej

-To jest bzdura - Pan Marek nie miał nawet takiego zamiaru, by kupic Epsilon.
Epsilon będzie otwarty juz niebawem - duzo istotnych rzeczy sie tam zmieni, jednak nie bedzie to styl Energy 2000!!
(informacje z pierwszej reki:))
Pozdrawiam

-Nie wiem czy zauważyłaś użyłem zdania w czasie przeszłym...
Co do dalszych moich wypowiedzi to sie powstrzymam z racji tego że śmieszą mnie niektóre komentarze w księgach gości czy forach na temat spekulacji co dalej... i jaki to wspaniały klub i jacy to sąsiedzi do kitu...
Tak naprawdę to co będzie się dziać w tym klubie za jakiś czas wie tylko kilka osób i wszelkie bzdurne wyssane z palca historie mnie irytują więc nie ma się co dalej rozpisywać... :arrow:

-ale w każdej takiej plotce jest trochę prawdy

-Właściciel będzie ten sam - tylko tyle mogę napisać - reszta to niespodzianka:) pozytywna niespodzianka:)
Podpisuje sie pod tym co napisał kolega wyżej - szczegóły zna kilka osób, tak więc wszystkie informacje jakie zostawiają tutaj ludzie są domysłami:) pozdrawiam

-informatorka powiem Ci tak... jeśli nie masz pewnych informacji to nie pier... głupot na tym forum... ja mam informacje z 1 ręki i wiem kiedy klub bedzie otwarty i wlasciciel wcale nie bedzie ten sam...

- skoro masz inf z pierwszej ręki to podziel sie z innymi - a nie przechwalaj- więc co konkretnie wiesz?????


-kto to kupił ?
-co tam będzie ?
- i kiedy otworzą?
-itp itd

-Właściciel się nie zmieni, zamknął klub dla obniżenia podatków!

Informatorka najeżdżając na "klub obok" zachowuje się jakby w dupie była g**** widziała schowaj sobie te komantarze bo jakby nie było do energy cały czas jest górą czyż nie ? Nieraz wydaję mi się że zazdrość zjada ludzi na dobre... pozatym ek2 będzie ruszać z nową odsłoną więc zobaczymy co będzie dalej..

-nie będę z Tobą konwersować, bo po Twoich tekstach widać że nie warto się udzielać . Napisałam to co mogłam, więcej zobaczysz za jakiś czas!

-Witam, faktycznie mało tu konkretów na temat otwarcia Epsilonu. Mnie narazie wystarcza fakt, że to w ogóle się stanie! Mam nadzieję, że szybko tam zabalujemy. Na temat Energy i jego pozycji w rankingach nie będę się wypowiadać bo głosują na niego same dzieciaki, ktore w wieku 13 lat mogą tam bezkarnie wchodzic, kupowac alkohol itd. Po za tym muzyka do bani na sali duzej beznadzieja i nuda a na malej tłok i festyniarska muza. Pozdrawiam fanów Epsi.

-Ale pier***lisz smuty... żal
Jak są to 15-17 i to tylko w piątki !!
W soboty młodym osobą spr. dowody osobiste.
Wiadomo że każdemu nie będziemy sprawdzać bo to nie ma sensu!

-po pierwsze do energy jezdza 13 letnie dzieci i znam przypadek z sasiedztwa:/ po drugie faktycznie fatalna muzyka, po trzecie atmosfera do kitu(tłok, śmieszne ziomki) a osoba która występuje na tym forum jako energy 2000 sama daje świadectwo jakich fanów ma ta dyskoteka, niestety:) nic dodać, nic ująć. widziałam wiele klubów w Polsce i za granicą. Jak dla mnie Energy jest kiepskim klubem który zrzesza najczęściej śmiesznych ludzi! Epsilon jak dla mnie był poziomem zdecydowanie wyżej. Mam nadzieję, że niedługo bedziemy mogli tam balować:)pozdrawiam

-Podepnę się do tematu Energy i Epsilonu. Jeździłem przed bardzo długi okres czasu do Epsilonu a w Energy byłem w tą sobotę po raz 2 w życiu. Te dyskoteki różnią się w 100%. W sobotę nie widziałem żadnego dziecka( dodam że mam 24 lata) czyli nikogo poniżej 18 nie było. Żadnych przepychanek nie widziałem, oczywiście ochrona wyprowadziła kilku nachlanych gości ale w Epsilonie też się to zdarzało. Muzyki nie ma co tutaj porównywać bo Energy to la mnie prawdziwa muzyczna extaza<nie ćpam i nie pije>tak wtrącę przy okazji. W epsilonie ludzie byli trochę jak dla mnie zawieszeni tzn. Wyżej sra niż dupe ma...nie piszę tutaj o wszystkich lecz 50%. To nie tylko moja opinia. Na koniec napiszę że ogólnie podobają mi się te 2 dyskoteki lecz nie można sie zawiesić tylko na 1 klubie...pozdro

-I takie opnie mi sie podobają... jeśli ktoś nie umie normalnie porozmawiać to niech się nie wypowiada tutaj... to są dwa różne kluby to na pewno - Epsilon odznacza sie może większym spokojem ale za to drętwymi ludźmi (w większości) i niekiedy żałosnymi posunięciami dj.... Energy to może większy hałas z racji tego że klub żyje ludźmi, muzyka nie zawsze mówię mega extaza ale różnorodny przegląd klimatów... Oba kluby dobrze znam od kuchni i znam tam odpowiednich ludzi i w obu klubach lubię się bawić. Śmieszą mnie wypowiedzi niektórych osób że tylko epsilon jest ok bo tak nie jest a osoby które tak piszą zazdroszczą tamtemu klubowi wielu wydarzeń, organizowanych imprez i niekiedy klimatu... pytam się co epsilon zrobił przez ostatni gruby rok dla Was ?? Dlatego trzeba zachować dystans do wypowiedzi a nie tylko krytykować bo po takich wypowiedziach rzucasz podejrzenie że masz 18 lat i jesteś z Izdebnika baaa mieszkasz koło epsilonu i nie widzisz świata na oczy oprócz tego klubu )
Mam latek trochę więcej i sporo klubów i eventów w swoim życiu widziałem i każdemu przypisze plusy i minusy - ważne aby wyłapać miłe chwile z każdego miejsca a jeśli Ci sie coś Gosiu nie podoba to poprostu nie pojawiaj się tam i tyle Ja nie obstaje za energy ale nie lubie takiej krytyki bo w tym momencie epsilon jak sama sobie pomyslisz pełnił funkcje nabijacza kasy egzystując jeden dzis w tygdoniu bez zadnych atrakcji i dodatkowych wrazen dla klubowiczow :

-co do nowych inf o klubie to słyszałem że kupiła lub tp. OCHRONA klubu i będzie kontyłować jego działalność - prawdziwośś tej plotki oceńcie sami

-Energy 2000?? Chyba sobie jakieś jaja robicie największy syf jaki może być masa vixy i nic poza tym a stwierdzenie że tam różnorodność gatunków to mnie ściska haha.Jeśli to ma byc jakaś wizytówka to mizerna ona jest.Jak przychodzę do klubu do przychodzę się pobawić przy muzie a nie przy drżeniu ryja przez dj-a non stop.A dlaczego tam tyle osób jeździ?? Bo się ludzie uparli na komercyjna muzę której tam na każdym kroku nie brakuje i jara ich to jak dj ryknie jazda itp.A do tego jak jeden z nauczycieli stwierdził ludzie to downy bo lecą na wszystko co kolorowe W obydwu klubach nie miałem okazji być ale oglądając filmiki i słuchać np setów to widać że EPSILON jest górą mniej buraków vixy i muza na poziomie.której brakuje wielu klubom.Epsilon=Piramida już nieistniejąca

DLATEGO PRECZ VIXIARZOM PRECZ ENERGY 2000

Przykładem może być impreza na której w Energy 2000 grał SHOWTEK Przed ich występem jakiś rezydent z Energy zajebiśćie trzymał klimat i puszczał jakieś gówna KOMERCYJNE no lol to jest żałosne dobrze że SHOWTEKI tego nie slyszały bo chyba by umarli tam na miejscu.

-Widze że coś sie rusza z tym epsilonem

jak na razie z tego co widziałem i przeczytałem to wiadomo jedynie że
-otwarcie pod koniec maja
-na pewno będzie tam dyskoteka,
-prawdopodobnie nazwa pozostanie tak sama,
- dj kid itp już chyba nie będą grali i dobrze ,
-wczoraj przejazdem byłem obok i widziałem jakieś zgromadzenie nadzianych kolesi przy budynku więc jest już bliżej otwarcia niż dalej


nadal nie wiadomo:
- kiedy" dokładnie" otwarcie,
-kto jest właścicielem.
- kto będzie grał?,
-jak muza,
-czy wystrój się zmieni,
itp itd

-widzę że toczy się małą wojna klubowa między fanami klubu Epsilon i Energy 2000

Twisted Evil Mr. Green Mr. Green

jeśli chodzi o mnie to każdy z tych klubów ma swoje dobre i złe strony:

Epsilon:
-na pewno lokalizacja i architektura oraz wyposażenie i wystrój klubu " pierwsza klasa" dobre nagłośnienie dobrze rozmieszczone po całym klubie a nie tylko jak to mam miejsce w Energy rzucone głośniki po ziemi że flakami targa i po 4 godzinach człowiek traci słuch - Razz

-ochrona w epsilonie może to nei kolosy ale spoko ludzie jak masz problem to pomogą i nie rzucają się od razu z pięściami bez wyjaśnienia sprawy - jak to miało miejsce nie raz w Energy gdzie ochrona wywalił każdego kto im nie pasował

-nad muzą to nie ma co pisac bo na temat gustów się nie dyskutuje
Rolling Eyes

dla mnie Epsilon kulturka a Energy mordownia

-Epsilon to kultura i już niedługo powrót. A gadanie że Andrzej i jego bracia to sprzedali i inne różne świetne komentarze zostawcie dla siebie...
Najważniejsze że reaktywacja nastąpi już wkrótce, no chyba się cieszycie:)?
A kto lubi Energy to niech dalej tam jeździ...
Dużo świetnych imprez Epsilon ma w swojej historii i dużo świetnych w planie...Wiecie jakie?:)Czekajcie już niedługo...Cierpliwości

-no to tak Legoland czy jak Ci tam..... po pierwsze .... ja uwazam iz dyskoteki powinny byc wlasnie jedno-gatunkowe !! a nie RNB i tachno na jednej sali.... no niestety to psuje klimat !! dlatego kluby typu grant epsilon czy akropol sa oblegane..... bo jesli ktos jedzie do epsi ... a graja powiedzmy spoks a za chwile wyjada z timberlandem ooo to to zniesmacza ;] ( na marginesie od timberlakow i timberlandow macie krakowski rynek hehe - dzien w dzien )

Muzyka w energy... duzo komercyjnych kawalkow ale glownie w remix-ach typu hardstyle... dla mnie swietnie !! W soboty jest na prawde fajnie... ludzie fajni otwarci Ochrona bardzo dobra( pelna komunikacja i profesjonalizm) Natomiast bylem ostatnio w piatek.... i macie racje dzieci jednak jesli nie byliscie w sobote to nie komentujcie !!


Co do epsi..... lubilem ten klub... jednak ostatni imprezy w nim, tuz przed zamknieciem to wlasnie tragiczna muzyka w wykonaniu rezydentow.... mieszali gatunki strasznie... nawet disco-polo szlo ;] Jesli chodzi o mnie to wedlug mnie muzyka powinna bys wlasnie w stylu akropolu(2 poziom) i grantu ;p to by bylo to pozdrawiam

- osobiscie nawet lubilam te klub tak moze ze dwa lata temu.. super muzyczka szla, duzo ludzi fajny klimat.. potem troszeczke sie popsulo, a w ostatnim czasie to juz zupelnie tragedia. wg powinny byc dwie sale.. na jednej muzyczka typowa dla dobrze sie bawiących (house, electro, trance, techno) a na drugiej ? to juz niech wlasciciel uzna za stosowne co. bo rzeczywiscie troszeczke nie fajnie jak sie bawisz przy ostrej nutce a tu nagle zmiana na "czerwone korale" :? a co do e2k to wg mnie klubik naprawde odjechany. nie ma drugiego takiego. pelen komfort:) klima:) 2 sale:) ochroniarze sa mili wystroj elegancki:) zaden klub mu niedorownuje:) fakt, ze w piatki dzieci jezdzą ale sobota.. ? to juz inaczej. swietni rezydenci ( dj bolek guru). dlatego zachwalam bo mam porowanie z klubami np z pomorza, sląska czy np z zagranicy.
pozdrawiam !

-co do Epsilonu to z tego co wiem to na pewno:
-otwierają pod koniec maja,
-Moskała nie sprzedał tylko wynajmuje klub
-przeprowadzono delikatny remont w środku by odświeżyć klub,

-Śmieszna odpowiedź... ale nie rokując zobaczymy jak poradzi sobie epsilon jeśli na dzień dzisiejszy wiara krakowska odpuściła ten rejon i została tylko niewielka ilość osób trzymających za tym klubem i trochę okolicznych ludzi... czy będzie stać klub na wybicie się przy takiej konkurencji (przede wszystkim w piątki gdzie organizowane są naprawdę dobre imprezy w energy)
Ja bym proponował nosić epsilon na rękach dopiero wtedy jak wypali ten start...

-w piątki no chyba jest fajnie jak się ma 16-17 lat bo 90% ludzi w piątek jest w tym wieku...................ale każdy kiedyś był młody i nie mam nic do tego


A co do tego że "ludzie zaczeli jezdzić do Energy " to chyba prosta odp - a gdzie mieli się bawić w Apllo? :hamster_evillaugh: większość ma już dość Energy - i jak tylko otworzą epsilon to o tym sie przekonasz

-90% klubow ma conajmniej dwie sale i fajnie by bylo gdyby w Epsilonie bylo podobnie...nie oznacza to ze pasuje mi przez to E2k bo nie lubie tego klubu...dwie sale daja mozliwosc grania conajmniej dwoch stylow muzycznych podczas imprezy, a nie jak to mialo miejsce w Epsi...house a za chwile cos szybszego i tylko o to mi chodzilo.

Gdzie napisalem ze lubie komercyjne klimaty?? electro nie musi byc a HS na pewno nie jest komercyjna muzyka!

Nigdzie nie napisalem ze Epsilon nie mial klimatu??!! Napisalem jedynie ze jedyny minus to byla muzyka jaka tam grali, zreszta na ktora narzekalo baaaardzo wiele osob (za wolna i zbyt housowa), a w E2k naprawde nie ma klubowego klimatu, bo wyglad i bajery techniczne tej dyskoteki to nie wszystko...i jak napisalem jedyne co fajne jest w E2k a nie ma tego zaden klub to te lasery.

Klimat klubu buduje albo muzyka albo ludzie...Epsilon budowali ludzie a np Piramide muzyka i ludzie.Gdyby w Epsilonie grali troche inaczej bylby idealny, a to ze muzyka nie byla taka jak bym chcial to dalo sie jakos przebolec, bo zawsze dobrze sie czulem w tym klubie, w przeciwienstwie do owego E2k.

Jezeli cos stwierdzilem moimi postami to zacytuj!!!

-Tak sie sklada ze jak juz gdzies pisalem mam 24 lata i w Epsilonie spedzilem moze 10% wszystkich moich imprez a bylo ich bardzo duzo. To ze bylem, dobrze sie bawilem i czulem w Epsilonie nie oznacza ze musze znac cala jego historie tzn. kto tam gral a kto nie. W momencie kiedy odwiedzalem Epsilon nie gral akurat stachursky i tym podobni, widocznie to moja wina ze mialem takiego pecha, ale to tylko dlatego ze nie ograniczylem sie do jednego klubu i odwiedzalem przerozne (gorsze czy lepsze), tak ze jak nie wiesz to nie pisz! A co do "...kolesiami w koszulach i w lakierkach bawiacych sie przy nutach z radia zet..." ... jezeli dla ciebie spelnieniem marzen jest dyskoteka w ktorej nie ma "takich" jak to napisales...to doradzam ubrac dresiki z kolegami, wypic piwko pod blokiem i posluchac mp3...zaoszczedzisz na dojezdzie do klubu i na wstepie. A tak na marginesie to bedac w Epsi nigdy nie widzialem nikogo w lakierkach, zreszta nie tobie oceniac jak sie inni ubieraja bo to indywidualna sprawa kazdej osoby.

Na dyskoteke jedziesz sie bawic czy ogladac jak kto jest ubrany??

A co do muzyki to wiele osob na nia narzekalo, ale to byl blad managera, bo przeciez on dyktuje co ma byc w klubie grane (no chyba ze sie myle).

Na samym początku oświadczam że zawsze Energy 2000 to była nie tylko dyskoteka ale i klub w którym odnajdywałem dzwięki mojej duszy.
Położenie tak bliskie 2 wielkich klubów sprawiało że nasza okolica dzieliła się na zwolenników jedego i drugiego klubu.
Mimo iż zawsze ceniłem Energy to nigdy nie powiedziałem złego słowa dotyczącego Epsilonu.
Dwa kluby , świetne urozmaicenie , niczym dwie strony medalu , niby jedna branża ale inny styl.
Każdy z tych klubów miał swój niepowtarzalny klimat.

Energy klub który zna chyba każdy, świetne zabiegi marketingowe rozsławiły ten klub na całą Polskę . Evolucja przyniosła wiele radykalnych zmian , które dawniej były bolączką klubu (wixa). Teraz kiedy obserwuje zmienione Energy mam wrażenie że ta popularność za bardzo go przytłacza. Istna moda na Energy 2000 sprawia że każdy 15 latek marzy by tylko tam wejść.
Przeludnienie tego klubu to nie rzadkość. Nie wiem jak was ale mnie i moich znajomych męczy i nudzi taka impreza. Wspomniana moda na Energy , te pielgrzymki z drugiego końca Polski denerwują nas bo nie chce się patrzeć na cwaniaków z Warszawy śmigających w małopolsce i obrastających w piórka bo są w Energy 2000. Jedna wielka komercja co zaczyna mnie coraz bardziej denerwować (nie chodzi mi tu o muzykę ale i o klubowiczy).Dla ludzi mieszkających w małopolsce Energy to było coś ale pare lat temu.Faktem jest że jeśli chodzi o wystrój , muzyke itp to jest to bardzo wysoki poziom.
Dlatego Epsilon był i mam nadzieje że będzie świetną alternatywą dla nas mieszkających w obrębie tych klubów i nie tylko.
Klub miał i ma ogromny potencjał tylko ktoś musi nim rozsądnie pokierować.
Wiadomo podstawa klubu jest muzyka. Myślę że profesjalna obsługa Djska (nie chodzi mi tu o Dji grających w wiejskich klubikach) która postawi na bardziej ambitne techniczne style przyniesie sukces.
Komercja się już objadła. Trzeba postawić na swój styl i go rozbudowywać.
Mocna ręka na pewno jest potrzebna w tej branży bo inaczej wypada się z rynku jak to miało miejsce z Epsilonem.
Mam nadzieję że ktoś dotarł do końca tego listu hehe , jeśli tak to gorąco Cię pozdrawiam i nie ma sensu się kłócić o głupoty ponieważ dwa tak wspaniałe kluby to tylko korzyść dla nas klubowiczy.

-"""""""""""""""

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoshippuuden1.pun.pl www.bitwawojownikow.pun.pl www.zumico.pun.pl www.retro-vintage.pun.pl www.xfenix.pun.pl